O nás

Firma Kamil Malenda elektro vznikla v roce 2002 za účelem provádění revizí v elektro oboru. Postupem času po předchozích požadavcích zákazníků na odstraňování závad po pravidelných revizích a požadavcích na drobné el. montážní práce byla rozšířena nabídka i o el.montáže.V současné době má firma tři kmenové pracovníky elektromontáží s praxí třicet roků na instalacích nízkého napětí a spolupracuje s dalšími pracovníky, kterými máme možnost pokrýt zakázky většího rozsahu. Revize pak provádí dva pracovníci s patnáctiletou praxí.

Provádíme také montáže suchých staveb jako jsou sádrokartonové stropy,příčky a konstrukce a montáže minerálních podhledů.

Jsme napojeni na dvě významné stavební firmy v regionu a několik menších stavebních firem.Naše zákazníky tvoří firmy,které provozují správcovství bytových domů,menší průmyslové firmy a firmy z oblasti služeb. Dále pak soukromé i státní školy a úřady státní správy. V těchto firmách a institucích zajišťujeme údržbu,opravy a montáže el.instalací a revize elektro a hromosvodů.

Našimi největšími dodavateli materiálů jsou firmy EJAPO Morava s.r.o. Přerov, Mašlaň s.r.o. Kelč ,FKK spol.s r.o. Přerov.